Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

AKCEPTUJĘ

Niedostepny

Nowy produkt

LEGO 10840 DUPLO Duże Wesołe Miasteczko

249,00 zł

Więcej informacji

opis

LEGO DUPLO Duże Wesołe Miasteczko 10840

Odgrywaj scenki z weekendowej rodzinnej wycieczki do wesołego miasteczka za pomocą nowoczesnych figurek LEGO® DUPLO® i kolorowego, dużego lunaparku. Maluchy z zapałem zabiorą się za budowanie wesołego miasteczka: diabelskiego młyna, który można obracać i obserwować poruszające się kabiny, karuzeli z obracającym się kołem zębatym i czterema konikami oraz wysokich, pofalowanych zjeżdżalni. Mogą również poprowadzić mały pociąg i odwiedzić stragan z lodami albo odczepić dużego loda z dachu i dać go mamie lub tacie. W zestawie pięć figurek DUPLO.
W zestawie pięć figurek LEGO® DUPLO®: dwoje dorosłych i troje dzieci.
Zestaw zawiera diabelski młyn z trzema kabinami i funkcją obracania, obracającą się karuzelę z czterema figurkami koników i kołem zębatym, stragan z dwiema pofalowanymi zjeżdżalniami, pociąg z wagonikiem, lodziarnię ze stołem i krzesłami oraz klocek przedstawiający toaletę z ubikacją i umywalką.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LEGO 10840 DUPLO Duże Wesołe Miasteczko

LEGO 10840 DUPLO Duże Wesołe Miasteczko

LEGO DUPLO Duże Wesołe Miasteczko 10840

30 innych produktów w tej samej kategorii: