Promocje

Brak produktów promocyjnych

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

More details

Nowy produkt

81,00 zł

Brak produktu.
 
Więcej informacji

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

887961532203

Czas na odrobinę muzyki! Ulubieni przyjaciele Twojej pociechy: BeBo, Bella i Piesek BeBo będą tańczyć w rytm muzyki z tego fantastycznego magnetofonika. 
Interaktywny Magnetofonik BeBo umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Małe dzieci mogą kręcić wałeczkiem, aktywując muzykę i światełka, lub przesuwają „klikający” przełącznik. Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejsach na magnetofoniku, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie magnetofoniku, dzięki czemu Twoja pociecha może się bawić, gdzie tylko zechce. 

Zabawa, która rozwija. 

- Zręczność: Chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci w otworach w magnetofoniku rozwija koordynację ręka-oko. 
- Ciekawość: Maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła – poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku! 
- Kreatywność i wyobraźnia: Wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne wersje piosenek, rozwijając swoją muzykalność.

Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Realizuj zamówienie