Specials

No Special products

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

More details

New product

81,00 zł

5 Szt.

- +

 
More info

FISHER PRICE INTERAKTYWNY MAGNETOFONIK BEBO FJB66

887961532203

Czas na odrobinę muzyki! Ulubieni przyjaciele Twojej pociechy: BeBo, Bella i Piesek BeBo będą tańczyć w rytm muzyki z tego fantastycznego magnetofonika. 
Interaktywny Magnetofonik BeBo umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Małe dzieci mogą kręcić wałeczkiem, aktywując muzykę i światełka, lub przesuwają „klikający” przełącznik. Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejsach na magnetofoniku, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie magnetofoniku, dzięki czemu Twoja pociecha może się bawić, gdzie tylko zechce. 

Zabawa, która rozwija. 

- Zręczność: Chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci w otworach w magnetofoniku rozwija koordynację ręka-oko. 
- Ciekawość: Maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła – poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku! 
- Kreatywność i wyobraźnia: Wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne wersje piosenek, rozwijając swoją muzykalność.

Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Realizuj zamówienie