Now produkt

16 Szt.

PLAYMOBIL 70074 THE MOVIE MARLA DEL I MAGICZNY KOŃ

79,00 zł

Więcej informacji

PLAYMOBIL 70074 THE MOVIE MARLA DEL I MAGICZNY KOŃ

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil®, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil®. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL®, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

Playmobil: The Movie Marla, Dell i skrzydlaty koń 70074. Figurka Marli w stroju z Dzikiego Zachodu, głównej bohaterki z filmu Palymobil. Towarzyszy jej zwariowany Del oraz koń z różowymi skrzydłami. Figurki można posadzić na koniu. Zestaw uzupełnia zagroda, magiczne siano i inne akcesoria. Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film, ale świetnie nadaje się również do zabawy z pominięciem innych zestawów.

Zawartość i cechy zestawu:

  • Zestaw inspirowany filmem animowanym - Playmobil: Film
  • Figurka Marli - wysokość ok. 7.5 cm
  • Figurka Del'a - wysokość ok. 7.5 cm
  • Figurki mogą się pochylać, siadać, stać i obracać głową
  • Koń z różowymi skrzydłami
  • Możliwość posadzenia figurek na koniu
  • Akcesoria: 2 bele magicznego siana, ogrodzenie, brama, sztućce, wąż, kura, beczka, złote monety, torba
  • Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 70074 THE MOVIE MARLA DEL I MAGICZNY KOŃ

PLAYMOBIL 70074 THE MOVIE MARLA DEL I MAGICZNY KOŃ

PLAYMOBIL 70074 THE MOVIE MARLA DEL I MAGICZNY KOŃ

30 innych produktów w tej samej kategorii: