Now produkt

24 Szt.

PLAYMOBIL 70072 THE MOVIE MARLA Z KONIEM

39,00 zł

Więcej informacji

PLAYMOBIL 70072 THE MOVIE MARLA Z KONIEM

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil®, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil®. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL®, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

Playmobil: The Movie Marla z koniem 70072. Marla ma duszę odkrywcy: jest pogodna, ciekawa świata i lubi przygody. Jedynie nadmierna ostrożność i rozwaga przeszkadzają jej czasami w osiągnięciu celów. Podczas magicznej podróży po świecie PLAYMOBIL Marla odkrywa swoją odważną naturę... Dołącz do Marli, która wyrusza przez pustynię ze swoim koniem, próbując odnaleźć brata Charliego. Marla ubrana jest w niebieski sweter, ma dużą torbę z akcesoriami. Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film, ale świetnie nadaje się również do zabawy z pominięciem innych zestawów.

Zawartość i cechy zestawu:

  • Zestaw inspirowany filmem animowanym - Playmobil: Film
  • Figurka Marl'i - wysokość ok. 7.5 cm
  • Koń z siodłem
  • Znak z kierunkowskazami
  • Figurka jastrzębia
  • Akcesoria m.in. torba, sztućce, złote monety, tarcza, narzędzie
  • Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 70072 THE MOVIE MARLA Z KONIEM

PLAYMOBIL 70072 THE MOVIE MARLA Z KONIEM

PLAYMOBIL 70072 THE MOVIE MARLA Z KONIEM

30 innych produktów w tej samej kategorii: