Now produkt

10 Szt.

PLAYMOBIL 70071 THE MOVIE ROBOTITRON Z DRONEM

52,00 zł

Więcej informacji

PLAYMOBIL 70071 THE MOVIE ROBOTITRON Z DRONEM

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil®, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil®. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL®, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

The Movie Robotitron z dronem 70071. Następny przystanek w podróży to świat science fiction. Tu na Marlę i Dela czekają latające samochody, futurystyczne budynki i niezwykli mieszkańcy. Na drodze spotykają Robotitron'a, który natychmiast zakochuje się w Marli i towarzyszy jej w dalszej podróży... Zestaw zawiera dron z funkcją strzelania oraz figurkę bohatera z filmu Playmobil - Robotitron'a. Figurkę można przymocować do liny drona. Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film, ale świetnie nadaje się również do zabawy z pominięciem innych zestawów.

Zawartość i cechy zestawu:

  • Zestaw inspirowany filmem animowanym - Playmobil: Film
  • Figurka robota Robotitron'a - wysokość ok. 7 cm
  • Figurka może się pochylać, siadać, stać i obracać głową
  • Dron z funkcją strzelania
  • 2 pociski
  • Wciągarka linowa z hakiem
  • Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 70071 THE MOVIE ROBOTITRON Z DRONEM

PLAYMOBIL 70071 THE MOVIE ROBOTITRON Z DRONEM

PLAYMOBIL 70071 THE MOVIE ROBOTITRON Z DRONEM

30 innych produktów w tej samej kategorii: