Niedostepny

Now produkt

Playmobil 70070 Rex Dasher ze spadochronem

39,00 zł

Więcej informacji

Playmobil 70070 Rex Dasher ze spadochronem

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil®, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil®. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL®, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

Playmobil: The Movie Rex Dasher ze spadochronem 70070. W świecie PLAYMOBIL nie ma lepszego tajnego agenta niż Rex Dasher! Rex jest nieustraszonym mistrzem kamuflażu i wiedzie beztroskie życie. Ma różne gadżety technologiczne, szyte na miarę garnitury i wspaniałe Porsche Mission E (sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności). Zestaw zawiera figurkę tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, bohatera z filmu Playmobil w połączeniu ze spadochronem. Spadochron zrzucony z wysokości delikatnie opada w dół. Średnica spadochronu: ok. 48 cm.

Zawartość i cechy zestawu:

  • Zestaw inspirowany filmem animowanym - Playmobil: Film
  • Figurka tajnego Agenta Rex'a Dasher'a - wysokość ok. 7.5 cm
  • Figurka może się pochylać, siadać, stać i obracać głową
  • Spadochron o średnicy ok. 48 cm
  • Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Playmobil 70070 Rex Dasher ze spadochronem

Playmobil 70070 Rex Dasher ze spadochronem

Playmobil 70070 Rex Dasher ze spadochronem

30 innych produktów w tej samej kategorii: