Now produkt

29 Szt.

PLAYMOBIL MOVIE FILM 70069 FIGURKA NIESPODZIANKA

12,50 zł

Więcej informacji

PLAYMOBIL MOVIE FILM 70069 FIGURKA NIESPODZIANKA

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil®, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil®. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL®, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

Playmobil: The Movie Figurka niespodzianka Seria 1 70069. Każda saszetka skrywa jedną z 12 figurek, postaci z filmu Playmobil. Możesz kolekcjonować, budować, przekładać główki, nogi, ręce i wiele innych części. Rozłącz i połącz wg własnego pomysłu – niekończąca się zabawa każdego dnia! Dodatkowo saszetka zawiera naklejkę kolekcjonerską, którą możesz wkleić do albumu. Do zebrania 12 figurek w serii 1, produkt wysyłamy losowo. 

Zawartość i cechy zestawu:

  • Figurka Playmobil - postać z filmu Playmobil: Film
  • Naklejka kolekcjonerska
  • Do zebrania 12 figurek postaci z filmu w serii 1
  • Zabawka jest niespodzianką, nie wiemy co znajduje się w środku
  • Zabawa w odkrywanie i kolekcjonowanie
  • Produkt wysyłamy losowo

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL MOVIE FILM 70069 FIGURKA NIESPODZIANKA

PLAYMOBIL MOVIE FILM 70069 FIGURKA NIESPODZIANKA

PLAYMOBIL MOVIE FILM 70069 FIGURKA NIESPODZIANKA

30 innych produktów w tej samej kategorii: