Uwaga: ostatni produkt w sklepie!

Now produkt

1 Szt.

LALABOOM STOLIK KULKO-KLOCKI SENSORYCZNE

New

99,00 zł

Więcej informacji

LALABOOM STOLIK PEŁEN POMYSŁÓW KULKO-KLOCKI

Zestaw Stolik pełen pomysłów z kulko-klockami został stworzony przez markę Tralala, której przedstawicielem na Polskę jest firma Trefl. Zestaw ten pochodzi z serii zabawek edukacyjnych Lalaboom.

Kulko-klocki są to kule złożone z dwóch kolorowych, plastikowych, pustych w środku półkul, które na powierzchni maja różne wytłoczenia stymulujące zmysł dotyku dziecka. Kulko-klocki można ze sobą łączyć, zderzać o siebie, dowolnie składać z półkul, nawlekać oraz skręcać.

Stolik pełen pomysłów posiada blat w kolorze białym, rączkę do przenoszenia oraz trzy czerwone nogi. Na blacie znajdują się trzy otwierane klapki w kolorze pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Na klapkach znajdują się wytłoczenia w kształcie motyla z miejscami na kulko-klocki, a pod klapkami znajdują się skrytki na kulko-klocki. W zestawie ze stolikiem znajduje się osiem półkul do stworzenia kulko-klocków, w tym zielony żółwik. W zestawie są także patyczki połączone sznurkiem, przeznaczone do nawlekania kulko-klocków.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 10-36 miesięcy i zamknięta jest w ładnym opakowaniu, które doskonale sprawdzi się jako prezent. Zabawki z serii Lalaboom wspierają rozwój umysłowy i manualny dziecka oraz rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka.

  • w zestawie znajduje się stolik ze skrytkami, 4 kulko-klocki i sznurek do nawlekania
  • średnica kuli: około 4,5 cm
  • wymiary stolika: 28,5 cm wysokości 34,5 cm szerokości blatu (44 cm rozstaw nóg) x 34 cm głębokości
  • wymiary opakowania: 40 x 38,5 x 11 cm
  • zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy
  • kod producenta: 61087

5900511610871

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LALABOOM STOLIK KULKO-KLOCKI SENSORYCZNE

LALABOOM STOLIK KULKO-KLOCKI SENSORYCZNE

LALABOOM STOLIK PEŁEN POMYSŁÓW KULKO-KLOCKI

30 innych produktów w tej samej kategorii: