Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

AKCEPTUJĘ

1331

Nowy produkt

8 Produkty

PLAYMOBIL Bal maskowy 6853

57,00 zł

Więcej informacji

opis

PLAYMOBIL Bal maskowy 6853

Bal maskowy 6853. W romantycznej scenerii odbywa się przepiękny bal maskowy. W ogrodzie królewskim zbudowano parkiet do tańca i ozdobiono go łukiem z kwiatami i gwiazdkami. Na podeście umieszczono obrotową płytę, dzięki czemu tańcząca para może wirować w rytm muzyki. 

Zawartość i cechy zestawu:

  • figurki Playmobil: księżniczka, książę, skrzypek
  • platforma w formie ogrodu z funkcyjnym podestem do tańca
  • akcesoria tematyczne: maski na oczy, peleryna, welon, miecz, skrzypce, ptaszki

Seria Playmobil Ta edukacyjna zabawka systemowa to klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zaprojektowana i stworzona w 1974 roku przez Hansa Becka odniosła sukces w ponad 80 krajach świata. Najważniejszym elementem tej kreatywnej zabawy są 7,5 cm figurki Playmobil, wokół których aranżowane są różne sceny, miejsca i wydarzenia. Możliwość odgrywania różnych ról i wcielania się w postaci z wielu profesji fascynuje dzieci, pobudza ich fantazję, rozwija wyobraźnię i ma wpływ na kształtowanie ich osobowości. Potwierdzają i doceniają to również rodzice oraz pedagodzy. Playmobil to ponad 30 kolekcji, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach i wykonanych z największą starannością, zabawek. Figurki Playmobil, ze swoim charakterystycznym uśmiechem, reprezentują różne postaci z różnych światów i okresów. Dzięki temu młodzi odkrywcy mają możliwość wzięcia udziału w bitwie w smoczej krainie, wyruszenia na poszukiwanie skarbu piratów, odkrywania fascynującego życia na wsi czy chociażby wcielenia się z rolę super agentów.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL Bal maskowy 6853

PLAYMOBIL Bal maskowy 6853

PLAYMOBIL Bal maskowy 6853

30 innych produktów w tej samej kategorii: